Disco polo gotuje

Disco polo gotuje

Znudziło Wam się już disco-polo? Chyba nie. Przynajmniej na to wskazuje popularność tej muzyki na koncertach, jej obecność w telewizji i zyski najpopularniejszej stacji muzycznej w naszym kraju, którą jest oczywiście Polo TV. Jak to jednak bywa raz na jakiś czas trzeba szukać jakiś urozmaiceń, a jak są do tego sponsorzy to czemu nie pójść w disco gotowanie.

Powiecie, że to nic nowego. Zgadza się istniała już audycja, w której gwiazdy disco-polo gotowały i przy okazji opowiadały ciekawe historie o sobie. Widzowie mieli więc dawkę wiedzy i przepisów, a wszystko prowadziła również piosenkarka disco-polo. Tym razem jednak nadeszła pora na prawdziwe kulinarne show.

Nie będzie to „Taniec z gwiazdami”, ani pełen talentów „Disco Star”, ale na pewno „Disco gary czyli Rodzinne pary” jest czymś nowym na naszym rynku. Program ten możemy oglądać na antenie Polo TV od poprzedniej soboty o 18. I jest to wyjątkowa rodzina rywalizacja.

Stacja mówi o tym programie, że to wręcz rodzinne show. Mamy w końcu rywalizację par w pięciu konkurencjach. Trzy są typowo kulinarne, bo uczestnicy przygotowują potrawy, jedna sprawnościowa, a jedna merytoryczna. No dobrze, ale kto zna się na tyle, że może oceniać gotowanie?

Oczywiście gwiazdy disco-polo. W każdym odcinku ktoś inny znajduje się w składzie jury i sprawia, że program ten rzeczywiście pasuje do Polo TV tematyką, a nie do innych stacji. Choć warto zauważyć, że pomagać będzie i jeden profesjonalny szef kuchni.

Prawdopodobnie Polo TV jednak nie wpadłoby na taki pomysł gdyby nie sponsorzy. Od razu w informacji prasowej dowiadujemy się, że produkty do kuchni dostarcza jedna z sieci sklepów, a nagrody to elektronika od jednej marki. Także lokowania produktów nie zabraknie i to prawdopodobnie dlatego nawet jeśli oglądalność nie będzie świetna to „Disco gary” na antenie się utrzymają.