Reality show o WAGs

Reality show o WAGs

Polska piłka nożna odnosi coraz to większe sukcesy. Może ranking Fifa nie jest miarodajny, ale miejsce zajmowane w nim przez naszą reprezentację jest rewelacyjne. Mimo wszystko trzeba jeszcze walczyć w ostatnim meczu z Czarnogórą o awans do mundialu (wystarczy nam remis).

Ja jednak dzisiaj nie o występach piłkarzy, meczach, czy wynikach, a ponownie o telewizji. Ktoś bowiem pomyślał co zrobić, by wykorzystać koniunkturę na polską piłkę nożną i zrobić coś co oglądać będą zarówno mężczyźni i kobiety. No i postawiono na nowe reality show.

Będzie to reality show o tzw. WAGs. Czyli z angielskiego żonach i dziewczynach piłkarzy. To właśnie w Wielkiej Brytanii cieszą się one największą popularnością, często nie mniejszą jak ich partnerzy.

Tak czy siak takie reality show ma szansę przebicia się również w polskiej telewizji. Przecież Panie nie lubiące futbolu, zachwycą się osobowościami i życiem żon piłkarzy, a także prezentowaną przez nich modą. Natomiast Panowie popatrzą chociaż chwile na te piękne kobiety i zainteresują się fragmentami gdy w programie występować będą ich idole.

Z góry wiadomo, że sukces związany będzie z obsadą. Przecież jeśli w programie wystąpią nie żony tych najbardziej znanych piłkarzy, to nie sądzę by był on aż tak popularny. Na razie jednak o całym show wiele nie wiadomo. Poza tym, że propozycję udziału otrzymała Marina. Nie wiemy nawet jaka stacja to wyemituje, choć można po cichu stawiać na którąś z komercyjnych (być może TVN, ze względu na popularność „Żon Hollywood”).

Równie dobrze może to być także fake news, czy zwykła plotka. No bo słyszymy tylko o tajemniczym źródle, a informację podaje dalej największy w naszym kraju portal plotkarski. Jednak ja chętnie zobaczyłbym taką produkcję w jednej z naszych stacji i wydaje mi się, że wiele ludzi także na nią by się skusiło.