Sensacyjne wejście w Big Brotherze

Sensacyjne wejście w Big Brotherze

Big Brother. Telewizyjne reality show, o którym prawdopodobnie już prawie zapomnieliśmy. W końcu ostatnia polska edycja to 2008 rok. Jednak na świecie wiele krajów wciąż fascynuje się domem Wielkiego Brata. Ba najpopularniejsze bywają edycje z celebrytami. A ponieważ ludzi, którzy są znani tylko z tego, że są znani np. w Wielkiej Brytanii jest sporo, to program z anteny Channel 5 nie znika.

No dobrze, ale ile razy można oglądać to samo? Mniej lub bardziej znani ludzie zamknięci w domu z kamerami. Wielki Brat wymyślający im najróżniejsze zadania i eliminacje. Nawet elementy nagości, aż tak nie dziwią, bo są przecież w każdej edycji. Żeby przyciągnąć widzów potrzebne jest więc naprawdę coś spektakularnego.

No i tak uczestnikiem został drag queen Courtney Act. Mężczyzna przebierający się w damskie ciuszki znany jest już chociażby z udziału w australijskim idolu, czy z finału reality show o drag queens („Ru Paul’s Drag Race”). To więc wystarczy by zostać celebrytą zaproszonym do domu Wielkiego Brata.

Prawdopodobnie ktoś jednak wpadł na pomysł, że trzeba zaznaczyć obecność tego uczestnika/uczestniczki w programie. A najbardziej zostanie zapamiętane wejście. No i tak w drodze po schodach do domu Wielkiego Brata, spódnica Courtney spadła. Pokazując, co nie dziwi że jest facetem, choć tak naprawdę można mówić o specjalnie zaklejonym istotnym elementem partii ciała faceta.

Oczywiście zaraz powstały dziesiątki artykułów na ten temat. Tłumaczono, że to przecież absolutny przypadek, coś się stało ze spódnicą i tyle (sytuacja powtórzyła się już przy wszystkich uczestnikach wewnątrz domu). I naprawdę ktoś w to uwierzył? Przecież to wyjątkowy sposób na zrobienie sensacji. Na przyciągnięcie widzów i zachęcenie do głosowania do Courtney. Co ciekawe bardzo skuteczne, bo drag queen z miejsca stał się faworytem do wygrania całego programu.

Tylko ile razy można wzbudzać sensację? Ba ile razy można się nabierać? Choć należy przyznać, że stacje telewizyjne muszą już wyszukiwać naprawdę skomplikowanych sensacji, by zainteresować ludzi. No bo kobieta ze spadającą spódnicą, czy mężczyzna ze spadającymi krótkimi spodniami to już za mało. Trzeba od razu drag queen ze spadającą spódnicą.